Pravidelnou péčí o vaše okna a dveře přispějete ke komfortnějšímu bydlení a v neposlední řadě ušetříte čas i peníze za vytápění. Specializujeme se na servis oken a dveří od všech výrobců včetně utěsnění, promazání a opravy či výměny poškozených částí.

Součástí našich služeb je i kvalitní stínící technika. Naše produkty Vás chrání před slunečními paprsky, snižují tepelné ztráty a elegantně doplní váš bytový interiér či kancelář. Můžete se na nás spolehnout od samotného návrhu na horizontální či vertikální žaluzie, japonské stěny, rolety či sítě proti hmyzu, přes dodávku kvalitních komponentů, až po samotnou montáž.

Nechcete každý rok natírat váš starý plot? Vyměňte ho za bezúdržbový plot z naší nabídky. Zajišťujeme komplexní služby, počínaje návrhem na hliníkový plot až po dodávku a montáž u zákazníka. Hliníkové bezúdržbové ploty jsou vyráběny jen z kvalitních hliníkových materiálů. Vjezdové brány a branky jsou vyrobeny ve stejném provedení a designu jako plotová pole.

Našimi zákazníky jsou firmy, instituce, ale i domácnosti a to především v Karlovarském kraji. Naše realizace užívají zákazníci v regionech všech měst Karlovarského kraje - zejména měst Sokolov, Cheb, Kraslice, Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Klášterec nad Ohří, Ostrov a samozřejmě i zákazníci z okolí těchto měst.